Memy dla dorosłych z podtekstem – przegląd!

Nie od dziś mówi się, że śmiech to zdrowie, a my cenimy sobie w ludziach zwłaszcza ich poczucie humoru. To wspaniali towarzysze zabawy, a wspólne żartowanie sprawia, że nasz nastrój się poprawia, poziom stresu zostaje zniwelowany, a organizm staje się dotleniony i wzmocniony. Gdzie szukać powodów do śmiechu? Zwłaszcza w Internecie, który jest prawdziwą kopalnią zarówno tradycyjnych dowcipów, jak i tych wykorzystujących wiele różnych treści. Szczególną popularnością cieszą się żarty dla dorosłych. Ten mocny i dosadny humor posiada wielu zwolenników.

WYMOWNE ŻARTY

Memy dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia to nic innego, jak obrazki z podtekstem, które najczęściej nawiązują do intymnych relacji damsko – męskich. Wymowne zdjęcie opatrzone jest celnym i krótkim podpisem, co razem tworzy zabawny i prowokujący przekaz, który wywołuje uśmiech na twarzy. Nierzadko poruszana jest tematyka zdrady. Możemy zauważyć to w przypadku mema przedstawiającego mężczyznę, który stoi z widłami przed znajdującym się nieopodal stogiem siana, zza którego wystają męskie i damskie nogi. Podpis pod tym obrazkiem głosi: “Rolnik szuka żony”. Podobny wydźwięk posiada mem, na którym żona zastaje swojego męża w łóżku z inną kobietą, a on z przerażeniem na twarzy tłumaczy się, że to tylko jego znajoma z Facebooka. Bardzo często memy z podtekstem podkreślają to, jak często ludzie posuwają się do kłamstwa, gdy chcą zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Doskonałym przykładem jest mem, który pokazuje siedzącą w restauracji parę. Mężczyzna w średnim wieku mówi, że jest prawnikiem, ma trzydzieści lat i nigdy w życiu nikogo nie okłamał. Odpowiedzią kobiety jest deklaracja, że ma dwadzieścia pięć lat, jest prostytutką i dziewicą zarazem.

PIKANTNY HUMOR

Niezwykle popularne są również żarty związane z wizytami kobiet u ginekologa. Na jednym z nich możemy zauważyć lekarza, który pyta swoją pacjentkę o liczbę partnerów seksualnych. Gdy ta mówi, że było ich pięciu, ginekolog podsumowuje, że to niewielu. Co słyszy od kobiety? “To prawda. Ten weekend nie był udany.”. Ostatnią kategorią często spotykanych memów dla dorosłych są te, które wyśmiewają się z ludzkiej anatomii, kładąc nacisk na niedostatki w pewnych kwestiach. Najczęściej jest to zbyt małe przyrodzenie u mężczyzn lub zbyt mały biust u kobiet. Wspaniale obrazuje to mem, na którym kobieta stojąca obok samochodu, który przeszedł już do historii, mówi: “Mam malucha.”. Jej przyjaciółka w ciąży mówi to samo, zupełnie tak, jak mężczyzna nieopodal, który zagląda sobie w spodnie.